Трускавецькі спортсмени День міста відсвяткували юнацькими змаганнями з бадмінтону, волейболу та баскетболу

До дня міста Трускавця та Міжнародного Олімпійського Дня, 16 червня 2019 р. у курортному парку проводились спортивні юнацькі змагання з бадмінтону, волейболу та баскетболу 3 х 3. 

Організатори змагань відділ освіти та відділ у справах сім’ї молоді та спорту Трускавецької міської ради. 

Також до Дня міста 15 червня на Базі Будинку учнівської творчості пройшов шаховий бліц-турнір серед шахістів-розрядників. Переможцями турніру стали:

І місце -Володимир Великий

ІІ місце –Володимир Андрущак

ІІІ місце- БогдакМисько

16 червня пройшов шашковий турнірсеред шашкістів-розрядників, переможцями якого стали Ціган Марія, Дубик Петро та Великий Володимир.

Переможці змагань були нагороджені кубками та грамотами Трускавецької міської ради.

 

У змаганнях взяли участь вихованці спортивних шкіл м. Дрогобича, Нового роздолу, Дніпра, Львова, Києва, Мукачева та Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ».
Всі учасники змагань отримали масу задоволення від спортивного драйву, а призери були нагородження грамотами та медалями Трускавецької міської ради.

15-16 червня на  тенісних кортах ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» визначились переможці Всеукраїнського юнацького вікенд-турнір з тенісу «До Дня Трускавця»:  серед дівчат до 16 років перемогу виборола Засенко Марія ( м. Київ ), друге та третє місце у активі трускавчанок – Микитин Яни та Карпяк Вікорії (тренер ДЮСК – Ігор Микитин ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.