У плавальному басейні ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» пройшли обласні змагання з плавання

 Цими днями у плавальному басейні ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» пройшли обласні змагання з плавання серед юнаків 2005 р.н. та дівчат 2006 р.н. дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. Організатори змагань – Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Львівська обласна Федерація плавання.

 У змаганнях брали участь спортсмени : СК Аквавіта, СК Водан, Дрогобицької ДЮСШ, ДЮСШ 9, КДЮСШ ім. Кутенка, Миколаївська РДЮСШ, СК Ніка, Сокальська ДЮСШ та ДЮСК «Спортовець»

 У особистому заліку наші спортсмени були переможцями та призерами:

100 к/пл.           Коблик Вероніка                              ІІ

                          Олексин Катерина                          ІІІ

100 н/с              Пахолок Олена                                 І

                          Жгута Олександра                          ІІІ

                          Кулинич Микола                             І

50 бат.               Лялюк Ліля                                       І

                          Білан Божена                                   ІІ

                          Цибульська Анна                             ІІІ

                          Вітєбський Артур                             І

50 н/с                Пахолок Олена                                 І

                          Кулинич Микола                             І

100 бат              Лялюк Ліля                                       І

                          Білан Божена                                   ІІ

                          Вітєбський Артур                             І

                          Гладкий Олег                                   ІІІ

Командна першість               

1          ДЮСШ 9 (Львів)                   357                                                   

2          ДЮСК “Спортовець”           344                                                    

3          КДЮСШ ім. Ю. Кутенка    323                                                    

4          Дрогобицька ДЮСШ           189                                                    

5          Сокальська ДЮСШ             156                                                    

6          СК “Водан”                             128                                                   

7          Миколаївська РДЮСШ       45                                                      

8          СК “Аквавіта”                        33                                                     

9          СК “Ніка”                              18

Підготували переможців та призерів обласних змагань з плавання тренери ДЮСК Богдан Смеречинський, Андрій Жгута та Ліда Кухар.

Читайте також:

Вітаємо трускавецьких боксерів з перемогами

Напередодні свята Покрови в БУТі провели змагання зі стрільби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.