У садочку «Теремок» відбувся семінар-практикум «Зміцнення фізичного здоров’я дошкільників шляхом впровадження сучасних технологій»

 Саме з таким лейтмотивом 06 березня 2019 року у Трускавці, в дитсадку №6 «ТЕРЕМОК» відбувся семінар-практикум «Зміцнення фізичного здоров’я дошкільників шляхом впровадження сучасних технологій».

 Місце проведення заходу не випадкове – у цьому році заклад дошкільної освіти «ТЕРЕМОК» став переможцем обласного етапу «Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах Львівської області у номінації «Кращі дошкільні міські навчальні заклади» та увійшов у десятку кращих дошкільних закладів серед усіх міст України ! ( 8 місце )…

 У роботі семінару-практикуму взяли участь працівники дошкільних навчальних закладів м. Трускавця, спеціалісти методичного кабінету відділу освіти Трускавецької міської ради, профспілковий актив освітян міста та Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб «СПОРТОВЕЦЬ».

 По завершені насиченої та корисної програми семінару колектив закладу дошкільної освіти №6 «ТЕРЕМОК» був нагороджений Кубком та грамотою Львівського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України.

 А на вихованців Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» ближчим часом чекають наступні спортивно-масові заходи:

  • 06-08 березня у ДЮСШ, м. Дрогобич – Обласні змагання серед учнів ДЮСШ Львівщини з баскетболу (юнаки 2003-2004 р.н.)
  • 07 березня у м. Червоноград – Першість Львівської області серед ДЮСШ МОНУ з плавання ( юн.- 2006 р.н д. 2007 р.н. )
  • 08 березня у м. Стрий – Регіональний турнір з волейболу «Ліга Львівської області» серед дівчат 2005 р.н.
  • 9 березня у м. Трускавець в ДЮСК – Вікенд-турнір з волейболу «Трускавецькі проліски» ( дівчата 2007-2008 р.н )
  • 11 березня у м. Сокаль – ІІ етап Акваліги Львівщини 2019 з плавання (2012 р.н. і мол.)
  • 13-15 березня у м. Трускавець в ДЮСК – Обласні змагання серед учнів ДЮСШ Львівщини з баскетболу ( юнаки 2005-2006 р.н. )
  • 15-16 березня у м. Трускавець в ДЮСК – Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби «OPEN FIRST TRUSKAVETSKY SPRING» ( «ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ТРУСКАВЕЦЬКА ВЕСНА») серед юнаків і дівчат 2007-2008 р.н. та 2009-2010 р.н.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *