У Трускавці стартував загальноукраїнський турнір з великого тенісу «Зимовий Трускавець»

  Як повідомив Роман Коваль, завідувач відділу у справах сім’ї молоді та спорту Трускавецької міської ради, сьогодні стартує Всеукраїнський турнір з великого тенісу «Зимовий Трускавець».

«Турнір є традиційним у нашому місті і проходить понад 10 років. Вже зареєструвалось 59 учасників з різних областей України», – зазначив Роман Коваль.

Турнір з великого тенісу «Зимовий Трускавець» триватиме до 17 лютого. Змагання приймають ДЮСК «СПОРТОВАЦЬ» та спортивний комплекс санаторію «Карпати».

  Також, минулого тижня відділ  у справах сім’ї молоді та спорту, відправляв трускавчанина Петра Біласа на чемпіонат України з вільної боротьби, який відбувся у місті Хмельницькому. Як зазначив Роман Коваль, наш спортсмен  достойно виступив і зайняв 7 місце. Враховуючи категорії суперників, які були не нижчими майстрів спорту, результат нашого земляка дуже добрий. «В ході турніру Петрові Біласу урочисто вручили посвідчення майстра спорту, який він виконав ще в грудні минулого року, тому, власне, маємо ще одного майстра спорту України серед молоді тут у нас у Трускавці», – додав Роман Коваль завідувач відділу у справах сім’ї молоді та спорту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *