В Трускавці пройшов турнір з фут залу серед підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області

26 січня 2018 року у Трускавці, в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ» стартував турнір з фут залу присвячений Дню вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони серед підрозділів Головного управління ДСНС України у Львівській області за підтримки ГО «Спілка бойових дій в АТО служби ЦЗ м. Трускавця».

Відкривали змагання організатори футзального турніру –  міський голова Андрій Кульчинський, начальник Трускавецького міського відділу ДСНС України у Львівській області  полковник Микола Лучковський.

У змаганнях взяли участь 12 команд працівників ДСНС з міст та районів області. В результаті проведених ігор бронзовим призером турніру стала команда Трускавецького міського відділу, срібним призером стала команда 35 ДПРЧ м. Дрогобича та переможцем турніру стала команда Бориславського міського відділу. Нагородження проводили   полковник Микола Лучковський за завідувач відділу у справах сім”ї молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль. Переможець турніру отримав кубок , всі призери були нагородження медалями та грамотами, також було визначено кращого бомбардира, кращого воротаря та кращого гравця турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *