Завтра, 23 травня вшановуємо пам’ять всіх борців за волю України

День Героїв — щорічне свято в Україні на честь українських вояків — борців за волю України. Українські Герої — це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Вони ставали до лав дружин великого князя Святослава і короля Данила, козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, Української Галицької Армії Мирона Тарнавського, Січових стрільців Дмитра Вітовського, а також Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри, Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери, Української Повстанської Армії. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

У Трускавецькій громаді 23 травня, у День Героїв, пройдуть поминальні панахиди на кладовищах та покладання квітів до меморіалів. У Трускавці, на новому кладовищі в с. Станиля, панахида розпочнеться о 11:00 год; в с. Орів о 11:30 год; в с. Доброгостів панахида на цвинтарі відбудеться о 12:00 год; в с. Модричі літургія розпочнеться о 9:00 в церкві св. Дмитрія та продовжиться на кладовищі.

Зазначимо, що з Трускавця на кладовище прямуватиме автобус (проїзд безплатний) о 10:30 від Міського центру соціальних служб (пл. Чорновола, 2; Стебницьке кільце).

Запрошуємо громаду до вшанування пам’яті всіх Героїв, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі. Віддати шану мужнім захисникам – новітнім Героям незламного війська українського.