У Трускавець з благодійним концертом приїде унікальний музикант, Дипломант Книги Рекордів України

29 квітня в місті Трускавець біля музею Михайла Біласа о 15:00 відбудеться акустичний благодійний концерт людини-оркестру – Mr.mono band. Виступатиме музикант, Олег Універсал (справжнє ім’я), який є Дипломантом Книги Рекордів України як людина, яка зіграла на 10 музичних інструментах одночасно замінивши повноцінний рок-гурт з чотирьох осіб.

У Трускавці артист виступить в спрощеному акустичному форматі з авторськими піснями сюжети, яких взяті з розповідей наших бійців.Кохання і війна… Саме ці дві теми підіймає у своїх піснях автор. А також буде декілька пісень Василя Гонтарського та джазові імпровізації.

Події, які відбулися і відбуваються в країні, сильно вплинули на творчість музиканта. У 2014 році він відмовився від російських гастролей і переклав всі свої пісні на українську мову. Та почав виступати й писати нові пісні для вояків.

Запрошуємо на зустріч з Mr.mono band людиною-оркестром у Трускавці, 29 квітня, п’ятниця, Музей Михайла Біласа 15:00. Добровільні пожертви зібрані на заході будуть передані на потреби ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *