Трускавецький міський центр соціальних служб організував відвідини атракціонів у центрі нашого міста для діток із сімей військових, ВПО, багатодітних, діток з інвалідністю та тих, які опинились у складних життєвих обставинах, які є на обліку в центрі.

Малятам роздали квиточки з якими вони могли покататись на улюблених каруселях, за умови, що дозволяв вік. На сьогодні парк розваг відвідало 16 діток, але акція продовжиться. Вже завтра безплатні квитки отримали дітки, які знаходяться під опікою Служби у справах дітей ТМР (це сироти, напівсироти, позбавлені батьківського спілкування, зокрема, з-поміж ВПО).

«Попри скрутні часи місто не припиняє підтримувати соціально-незахищених громадян, адже і без війни їхнє життя не було легким та безтурботним. Тому, в міру можливостей, надалі, будуть проводитись благодійні акції», – розповідає Надія Онаць, директорка Трускавецького МЦСС. Для цього керівники центру залучають добродійників, шукає можливості для допомоги своїм підопічним, і це їм вдається, крок за кроком.

Споглядаючи на усміхнені личка розумієш, що дитячий світ, попри всі нещастя, має, якомога довше залишатись світлим і радісним. Діти – наше майбутнє, радість і натхнення, саме тому наше завдання забезпечити їм щасливе дитинство.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту