Висловлюємо співчуття

Висловлюємо співчуття у зв’язку зі смертю Олексія Васильовича Радзієвського (1949-2022) – колишнього народного депутата України від Дрогобиччини (2006-2007), кількаразового міського голови м. Дрогобича (1998-2002, 2010-2014), великого патріота Дрогобицького краю та України.

З відходом у Вічність таких людей як Олексій Васильович Радзієвський відходить ціла епоха керівників, котрим були притаманні фаховість, принциповість, людяність та справедливість.

Свій робочий шлях Олексій Радзієвський розпочинав з навчання в Луганському машинобудівному технікумі, потім працював формувальником Луганського тепловозобудівного заводу, помічником майстра, майстром ливарного виробництва, головою будрайкому Об’єднаного комітету профспілки тресту «Роздолхімбуд», а з 1987 року доля назавжди пов’язала його Дрогобичем, який став для нього рідним. Хоча Олексій Радзієвський народився на Луганщині, та вписав своє ім`я в історію Дрогобицького краю.

Трускавецька міська рада, Трускавецький міський голова, керівники санаторно-оздоровчих закладів м. Трускавця сумують у зв`язку зі смертю Олексія Радзієвського та висловлюють співчуття рідним та близьким покійного. Вічная йому пам`ять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *