Вода стане кращої якості

Як повідомив директор ТзОВ «Трускавецький водоканал Роман Бучкович, за повного сприяння та безпосередньої участі міського голови Андрія Кульчинського та заступника міського голови Олексія Балицького водопостачальне підприємство займається інтенсивною роботою з залучення всіх можливих грантових та бюджетних коштів для будівництва нових очисних споруд вартістю майже 150 мільйонів гривень.

Попри це розпочато роботи із заміни цеоліту (спеціальний пісок для очищення води) в діючих очисних спорудах. За кошти підприємства планується поміняти вміст цеоліту в об’ємі 190 тон. Такі об’ємні роботи востаннє проводились 15 років тому, ще в далекому 2008 році.

Є великі сподівання, що після закінчення зазначених робіт із заміни цеоліту, які проводяться в три етапи та мають бути завершені ще цього року, суттєво покращиться якість питної води для трускавчан та гостей міста-курорту.

При періодичному запуску фільтрів відбуватиметься вимивання в мережу мікрочастинок цеоліту, що надаватиме питній воді специфічного “молочного” забарвлення. Такі мікрочастинки є природними і не несуть жодної шкоди для здоров’я. Та в будь-якому випадку воду перед вживанням необхідно кип’ятити.