Цього разу вантажний автомобіль «СуперМАЗ» передали представникам Дрогобицького районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки (військовий комісаріат). Кошти на купівлю вантажівки збирали в ході чисельних мистецьких, співочих й танцювальних марафонів за участі відомих українських виконавців і місцевих талановитих артистів. Заходи зі збору коштів організовували відділ культури міської ради, Трускавецький інформаційно-курортний центр, музеї, бібліотеки, танцювальні клуби. Чимало й було добровільних пожертв поза рамками загальноміських заходів.

Як розповів Мирон Флюнт, заступник міського голови Трускавця, староста села Модричі, такий транспорт має значний попит на фронті. Каже, що «СуперМаз» вдалося придбати за досить помірною ціною (2500 дол.), враховуючи те, що до належного «бойового» стану її привели своїми руками. Є сподівання, що це авто буде добре служити нашим захисникам і допоможе наблизити таку бажану перемогу.

Так, це не багато, порівнюючи масштаби спротиву, але це важлива допомога, прояв причетності та підтримки українських військових, наших захисників. Щира подяка усім хто долучився до благої справи. Разом до перемоги без вагань!

Залишити відповідь

Перейти до вмісту