1 жовтня – це не лише День Захисників України та свято Покрови, а ще й День українського козацтва. І традиційно до цієї дати в Будинку учнівської творчості міста Трускавця (директор Олег Бачинський) проходять змагання зі стрільби. Цього року вони мали статус відкритої зональної командно-особистої першості зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Участь в змаганнях взяло шість команд: з Трускавця, Дрогобича, Стебника, Уличного, Доброгостова та Модрич.

Нагородження учасників та переможців змагань відбувалося в рамках концерту з нагоди Дня українського козацтва та свята Покрови. Захід пройшов за сприяння міської влади Трускавця та осередків реєстрового козацтва регіону.

Найперше учасників заходу привітала з прийдешніми святами та побажала миру, добра і благополуччя заступниця директора Будинку учнівської творчості Любов Гривняк.

Владу міста на урочистостях представляли міський голова Андрій Кульчинський та начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту ТМР Роман Коваль, а реєстрове козацтво – генерал УРК Володимир Саратовський та підполковник козацтва Зорян Ацедонський.

В концертній програмі виступили як вихованці БУТу, передовсім учасники вокального гуртка (керівниця Роксоляна Мартинюк), так і гості з Модрич, Доброгостова, Уличного та Стебника. Кожен виступ був унікальним, талановитим, тож глядачі не шкодували оплесків. Найдужче вразили учні Стебницької гімназії №6 імені Героїв АТО, котрі виконали сучасний танець на патріотичну тематику. Не відставали від них співаки з сіл Трускавецької громади, котрі мають велике майбутнє на творчому поприщі. А сильні голоси учасників вокального гуртка показали наскільки добрим фахівцем є його керівниця пані Роксоляна Мартинюк. Так що весь концерт пройшов наче на одному диханні.

Учасники змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки представили свої команди. Головний суддя змагань – Орест Лимич. Метою змагань є популяризація стрілецького спорту, підвищення майстерності стрільців та здобуття спортивних відзнак. І неважливо хто здобув перше місце, а хто останнє. Важливо і далі вчитися добре стріляти, та знати в кого потрібно цілитися.

Ведучими заходу були сестри Валентина та Андріана Янів і заступниця директора БУТу Галина Бучкович.

Перейти до вмісту