Готуй сани влітку

В рамках підготовки до чергової сесії міської ради сьогодні, 18 березня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва, інженерних комунікацій та екології.

З чотирьох питань, які розглянула комісія, одне було суто технічним, бухгалтерським – «Про безоплатну передачу на баланс КП «Парк Курортний» вартість капітальних вкладень». Мова про відремонтовану в Модричах вул. Шкільну.

Питання внесення змін до рішення №1456 від 26.10.2021 року ”Про затвердження Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг Трускавецької територіальної громади на 2022-2024рр.” теж можна вважати технічним, адже мова про перехідні кошти на ремонт вулиць Грушевського, Стефаника, Л. Українки. Третя черга фінансування ремонту вулиць згідно Постанови Кабміну № 590 не сприяє тому, щоб вулиці міст та сіл мали кращий стан та вигляд.

Члени комісії підтримали затвердження місцевої Програми фінансової підтримки КП «Парк курортний» на 2024 р. Згідно цієї програми з 13 млн. 700 тис грн. 10 млн. 500 тис. пішло б на придбання спецтехніки для зимових робіт (піскорозкидувач). На проектно-кошторисну документацію та експертизу щодо будівництва нового кладовища на Помярках планується виділити 600 тис. грн., а на ремонт надкаптажної споруди джерела «Едвард» – 2 млн. 600 тис. грн. (перехідні кошти, які не були освоєні в 2023 році).

Підтримання внесення змін до рішення №1455 від 26.10.2021р. «Про затвердження міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки» означає, що планується виділення коштів (у тому числі для КП «Трускавецьсвітло» та КП «Парк курортний») на спорудження Алеї Героїв у Трускавці на вул. Дрогобицькій. Більше 5,5 млн. грн. планується на ремонт тротуарів, вулиць, внутрішньоквартальних проїздів, сходів, доріжок, майданчиків, у тому числі на асфальтування майданчика біля «Дивоціну», сходів біля Стебницької, 66, Данилишиних, 21, Довженка, доріжки на Стуса, 15.

Також на комісії з ініціативи депутата Любомира Пасемка були обговорені інші важливі питання, зокрема вивезення сміття в Уличному, освітлення деяких місць загального користування в Доброгостові, взяття на баланс сільських зупинок, багато з яких потребують ремонту, та ін.

Участь в роботі комісії взяли секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Мар`яна Губицька (голова комісії), Дмитро Данчишак, Любомир Пасемко, начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич, директор КП «Парк курортний» Назар Веретка, заступник директора КП «Трускавецьсвітло» Олег Кабальний.