Дипломатична робота задля розвитку Трускавецької громади

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський взяв участь у Всепольській конференції «Співпраця партнерських міст і регіонів Польщі і України для відбудови України». Конференція вже відбулась у місті Жешув і проходить далі в усіх найбільших містах Республіки Польща.

Міський голова був учасником дискусії окремого блоку питань «Взаємодія для відбудови. Співпраця партнерських міст і регіонів Польщі та України щодо відбудови України». Він поділився з присутніми результатом партнерських взаємовідносин до повномасштабного вторгнення та після нього, напрацюваннями щодо наступних проєктів, зокрема вдосконалення міського водогосподарства. З його вуст прозвучала також і критика того, що відбувається на перетинах кордону України з Польщею.

Щодо відбудови – поляки висловили думку, що спочатку необхідно надалі надавати максимально можливу і швидку допомогу Україні у подоланні підступного ворога, а далі, запевнили, – ми швидко відбудуємо зруйновані території України.

Місто Жешув, де проходив форум, має офіційний статус від України – місто-рятівник, але як вважає президент Жешува, Конрад Фійолек – це не лише почесна відзнака за їхню роботу, але й великий обов’язок.

В перерві між панельними засіданнями Андрій Кульчинський мав можливість спілкування і налагодження нових контактів для розвитку нашої громади, зокрема з консулом України у Любліні Василем Йорданом.

Дипломатична робота міського голови Трускавця Андрія Кульчнського на всіх рівнях є дуже важливою і дає відчутні результати (особливо у 2022-2024рр.). Партнерські стосунки з багатьма країнами Європи, які він налагодив особисто, працюють зараз і на перспективу розвитку міста-курорту і сільських територій нашої громади.