До Трускавця вже вдруге прибули гуманітарні вантажі з іспанської Майорки та польського Рибніка

1 квітня до Трускавця прибули два гуманітарні вантажі з-за кордону – з іспанської Майорки та польського Рибніка. Це вже вдруге вантажі з цих міст прибули до Трускавця. Першу партію допомоги з Рибніка та Майорки Трускавець отримав 21-22 березня.

У складі теперішнього вантажу з Майорки – ліки, яких так сильно потребує в цей момент Україна. З Рибніка прибули дитячі візочки, памперси та дитяче харчування, які вкрай необхідні вимушеним переселенцям з дітьми, які перебувають у Трускавці. Вся допомога вже перебуває на базі Гуманітарного штабу Трускавецької міської ради та розподіляється згідно потреб.

Найщиріша подяка Українській Асоціації в Майорці (Іспанія) та особисто п. Галині Саченко, корінній трускавчанці, а також її сестрі, волонтерці Іванні Вінцковській!

Низький уклін та щира подяка і нашим польським друзям з м. Рибнік в Сілезії, особливо п. Тетяні Білякевич, спільнотам  «Рибнік для України» («Rybnik dla Ukrainy»), «Рибнік для біженців з України» («Rybnik dla uchodźców z Ukrainy») та волонтерській групі aktywni_team!

Гуманітарний штаб м. Трускавця висловлює щиру подяку всім благодійникам та волонтерам, котрі в будь-який спосіб підтримують воїнів і потерпілих від війни та сприяють наближенню нашої спільної перемоги над ворогом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *