До уваги суб’єктів підприємництва!

Запрошуємо приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Державні гранти», що відбудеться 18 січня о 16:00. Під час заходу ви дізнаєтеся про актуальні державні програми підтримки для бізнесу та особливості подачі заявок на гранти. Організатор – Команда підтримки реформ Міністерства економіки України.

Україна інвестувала в розвиток підприємництва 6,5 млрд грн за півтора роки. Понад 11 тисяч українців вже отримали від держави фінансову підтримку у вигляді грантів на старт або розширення бізнесу в рамках програми «єРобота». На 2024 рік у державному бюджеті заплановано збільшення програм розвитку підприємництва. Очікується, що обсяг фінансування грантових програм для бізнесу сягне 9 млрд грн. У цих умовах підприємцям важливо навчитись якісно заповнювати документи, щоб успішно отримувати гранти від держави.

Під час вебінару «Гранти для бізнесу. Державні гранти» ви дізнаєтеся:

– Які програми підтримки бізнесу заплановані на 2024 рік?

– Що важливо знати тим, хто планує оформити заявку в рамках програм «Власна справа» та «Розвиток переробного підприємства»?

– Які типові помилки при заповненні грантових заявок, бізнес планів?

Модератор заходу – Денис Шемякін, Директор Команди підтримки реформ Мінекономіки. Захід відбувається за участі заступниці Міністра економіки України Тетяни Бережної, Міністерства економіки України, АТ “Ощадбанк”, Державної служби зайнятості.

Реєстрація обов’язкова: https://forms.gle/LHajZWZPFRPGUTJB6

Вебінар транслюватиметься на платформі Zoom. Посилання на захід буде направлене на електронну адресу, вказану при реєстрації напередодні вебінару.

З детальною програмою можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/CwHh2aXL

З повагою, Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ)

(до 28.11.2019: Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, ВАССР)

[email protected]

https://www.facebook.com/vassr.org /

вул. Січових Стрільців 73 (13-й поверх), Київ 04053