Жодна людина, яка захоче проживати у нашому регіоні без даху над головою не залишиться

Питання переселенців, які тимчасово проживали в санаторії «Женева» врегульовується. Реакція міського голови Трускавця Андрія Кульчинського на вчорашнє звернення переселенців була миттєвою.

Результатом чисельних звернень до вищих органів, зокрема Львівської ОВА, стала можливість розселити 250 осіб силами Трускавецької громади та сусідніх: Бориславської, Східницької, Дрогобицької, Меденицької й інших. Велика проблема виникла з людьми з інвалідністю, але завдяки сприянню Дрогобицької районної військової адміністрації для даних категорій було знайдено прихисток в одному з Бориславських центрів поселень. Ще 120 людей вирішили повернутись до Львова, гуманітарного штабу на «Арені Львів» звідки вони були направлені на проживання в «Женеву». Питання транспортування, також, вирішується спільно з міською радою Трускавця, оскільки переселенці вкрай обмежені в коштах. За попередньою інформацією, понад 300 осіб виїхали самостійно.

Усі хто звернувся до міської ради Трускавця за допомогою її отримали, адже найважливіше, щоб люди могли знайти, хоч і тимчасовий, але дім, бо багато з них свій вже втратили і повертатись їм нікуди. Оцінювати роботу даного санаторію складно, це компетенція тієї державної структури, яка довірила йому кошти та долі людей. Нагадаємо, що більш як місяць тому санаторій «Женева» прийняв 1100 переселенців з різних Східних регіонів України на тимчасове проживання. Кошти на це були виділені державою. Однак, як повідомили в адміністрації санаторію, 13 травня збігає термін перебування і продовжувати його «Женева» не може через закінчення фінансування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *