Завершується термін подання декларації на податкову знижку

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує громадянам, що скористатись податковою знижкою за 2022 рік можна до 31 грудня 2023 року. Право на отримання податкової знижки на наступний рік не переноситься.

 До податкової знижки можна включити, зокрема, витрати за навчання у вітчизняних закладах освіти, частину суми сплачених процентів за користування іпотечним житловим кредитом, частину витрат на сплату страхових платежів, частину витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій тощо.

Для того, щоб скористатися податковою знижкою необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи. Разом з декларацією подаються відповідні підтверджуючі документи. Це, зокрема квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, копії договорів,довідку про отримані у звітному році доходи у вигляді заробітної плати, копію паспорта та копію картки платника податків та інші документи, які підтверджують право на отримання податкової знижки.

Декларацію про майновий стан і доходи для отримання податкової знижки можна подати через «Електронний кабінет платника» за посиланням www.cabinet.tax.gov.ua або через мобільний за стосунок «Моя податкова»..

Завантажити за стосунок ,,Моя податкова” можна в App Store або Google Play. Ідентифікувавшись онлайн за допомогою файлового або хмарного електронного підпису будь-якого надавача у розділі ,,Послуги” необхідно обрати ,,Подати декларацію про майновий стан і доходи”, вказати суму витрат відповідного виду, реквізити банківського рахунку та прикріпити документи в електронному вигляді (додатки можуть бути додані у pdf-форматі або фото), підписати та надіслати.