Зміни в заходах у Музеї міста-курорту Трускавця на День захисників та захисниць України

У зв’язку з особливо небезпечною ситуацією, яка склалася в нашому регіоні та переведення школярів на онлайн-навчання, благодійна акція «УКРАЇНА СИЛЬНИХ» в Музеї міста-курорту Трускавця, переноситься. Про дату проведення буде анонсовано додатково.

Проте, 14 жовтня – це великий День в історії України, який поєднує в собі свято Покрови та Українського козацтва, 80-ті роковини створення УПА та День захисника України, а ще 10 років у Музеї працює тематична експозиція «Повстанська криївка», як осередок виховання національно-свідомих громадян нашої держави. Отож, в цей день Музей оголошує акцію на безкоштовне відвідування експозиції «Повстанська криївка», а в 15.00, 16.00 та 17.00 – проводитимуться безкоштовні екскурсії.

Нагадаємо, що анонсовані заходи з відзначення великих українських свят – Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України, День заснування Української повстанської армії та День українського козацтва відбудуться за планом. В разі повітряної небезпеки організатори припинятимуть заходи, повідомивши про це присутніх. Тож, найперше, запрошуємо вшанувати пам’ять захисників України та помолитись за новітніх воїнів 14 жовтня о 14:00 біля могили полеглих воїнів УПА (церква Покрови пресвятої Богородиці).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *