Золото чемпіонату України з вільної боротьби у трускавчанки Олександри Хоменець

Наша землячка Олександра Хоменець, неодноразово титулована спортсменка, стала чемпіонкою України з вільної боротьби. За це звання боролися 84 спортсменки з 16 областей. А збірна команда, до якої входила Олександра, посіла перше загальнокомандне місце.

Олександра Хоменець є однією з найталановитіших молодих борчинь України. Вихованка Ореста Скобельського та Андрія Бирки – найсильніша у ваговій категорії до 57 кг. Перший тренер Олександри – трускавчанин, заслужений тренер України Петро Білас, який вів свою вихованку аж до її вступу до Львівського фахового коледжу спорту. Це вже не перша медаль, якою володіє Олександра – минулого року спортсменка стала чемпіонкою Європи серед юніорів та віцечемпіонкою серед дорослих. Влада Трускавця відзначила її почесним званням «За заслуги перед містом.

За призові місця на цьому чемпіонаті управління молоді та спорту Львівської ОВА сумарно виплатить спортсменкам збірної грошових винагород на суму 51 тисяча гривень. Їх отримають ті спортсмени, які змагались у висококонкурентних категоріях – Олександра Хоменець, Тетяна Борисенко, Алла Белінська та Манола Скобельська. Отримають грошові винагороди і тренери цих спортсменок у розмірі 25 500 грн. Виплата нагород здійснюється у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.