Книжкові новинки в центральній бібліотеці

Пропонуємо Вашій увазі нові книги, які надійшли до центральної бібліотеки міста Трускавця. Це сучасна художня, краєзнавча, галузева література, цікаві серії, видання з історії України, література для юнацтва, книги таких відомих українських та зарубіжних авторів як Ліна Костенко, С. Жадан, В. Шовкошитний, Н. Гуменюк, Н. Фіалко, О. Навроцька, С. Джіо, Д. Мойєс, Т. Тернер, Ж. Діккер, Т. Геррітсен, Р. Галбрейт.

«Деокупація. Історії опору українців. 2022» — це збірка репортажів про поїздки деокупованими територіями України у квітні-листопаді 2022 року, де головним є пережитий досвід героїв, серед яких українські військові, волонтери і місцеві мешканці, які пережили окупацію.

Видатні українки XX століття часто лишаються непомітними. У книжці «Країна жіночого роду» зібрано інтерв’ю, свідчення, архівні документи й довідки про визначних жінок України, серед них – про письменницю Олену Телігу, про Лесю Українку, про маму Георгія Гонгадзе Лесю Гонгадзе, а також унікальне інтерв’ю Квітки Цісик. Упорядник збірки — український журналіст, історик Вахтанг Кіпіані.

«Незламні» — книга про українок, про силу українського духу, про жіночу єдність і стійкість. Видання  привертає увагу світової спільноти до діяльності українських жінок, які надають медичну допомогу, пішли до лав ЗСУ чи тероборони, збирають гуманітарну допомогу, ціною власної безпеки евакуюють дітей, літніх людей, тварин.

В книзі І. Грицишина та А. Грицишина «Орів. Історія гірського села» досліджено історію села Орів Трускавецької територіальної громади.

Всесвітньо відомий фахівець із питань харчування доктор Д. Фанґ зі співавторами в книзі «Інтервальне голодування» діляться дієвою програмою інтервального голодування й відповідають на найпоширеніші запитання щодо такого виду дієти.

З такими та ще багатьма іншими цікавими книгами, ви можете ознайомитися, завітавши до центральної бібліотеки (м. Трускавець, вул. Дрогобицька,12).

Приємного та цікавого читання.