Сьогодні виїзна медична бригада КНП «Трускавецька міська лікарня» працювала у Трускавці, на вулиці Бориславській, 36 в URBAN бібліотека. Почали прийом з простих, але важливих обстежень: вимірювання тиску, загальний аналіз крові, визначення рівня цукру та холестерину. Після цього пацієнтів приймали вузькі спеціалісти. Серед охочих обстежитись були як мешканці Трускавця, так і ВПО, адже всі аналізи та консультації проводились безплатно та не потребували наявності декларацій з сімейним лікарем нашого медзакладу. Відтак, проведено 61 загальний аналіз крові, в тому числі на глюкозу та холестерин. ЕКГ зроблено 47 пацієнтам. 10 людей зробили щеплення від ковіду і троє вакцинувались від правця. За дві години роботи вузькі спеціалісти прийняли 67 людей: 47 – кардіолог, 20 – пульмонолог. Шістдесят пацієнтів звернулись до сімейного лікаря.

Дана медична акція започаткована цієї весни адміністрацією КНП «Трускавецька міська лікарня» з ініціативи міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. Мета – наблизити медичні послуги до людей. Наразі це шоста й доволі успішна виїзна акція медиків в межах Трускавецької громади. Роботу лікарів на виїзді дуже схвально оцінили пенсіонери, люди, які проживають у віддалених районах нашої громади, на сільських територіях, вимушені переселенці. Адже не в усіх є можливість вчасно обстежуватись. За період роботи бригад на виїзді, лікарі попередили серцевий напад у літнього пацієнта та направили його до спеціалізованого медзакладу в Дрогобичі, визначили підвищений рівень цукру в крові та направили на підтвердження діагнозу десятки людей. Було обстежено, надано консультацій фахівцями сотням пацієнтів.

Практику виїзних медичних бригад наші лікарі обіцяють продовжувати. Наступну акцію планують провести в селі Орів перед початком навчального року, для того, аби школярі могли пройти плановий медогляд. Про цю та інші акції КНП «Трускавецька міська лікарня» буде повідомлено додатково. Деталі про роботу медиків на виїзді дивіться в сюжеті

Перейти до вмісту