Музика, живопис, кераміка: мистецькі нотки відзначення Дня міста

Цьогорічний День міста Трускавець присвячує майбутній перемозі України. Тож всі заходи, котрі проходять впродовж трьох днів (п’ятниця-неділя), мають благодійний та патріотичний характер, причому на них не витрачено жодної копійки з міського бюджету.

Концерт «Мистецька веселка» учнів Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького (директор Ігор Нич) відбувся нині, 16 червня, в осередку волонтерства, котрий дуже сильно долучається до нашої майбутньої Перемоги – в художньому музеї Михайла Біласа (директорка Олена Білас-Березова).

Концерт планували проводити на балконі музею, а глядачі могли б насолоджуватися музикою на одному з центральних променадів курорту, проте дощова погода внесла корективи у плани організаторів. Тож в затишній віллі «Ґопляна», під різьбленими дерев`яними склепіннями та в обрамленні гобеленів нашого славетного земляка-митця Михайла Біласа лунали музичні композиції та пісні, даруючи насолоду для вух та душі.

Після завершення концерту гості мали змогу оглянути роботи мисткині з Коломиї Марії Лобурак. Її «Мальовані кахлі» занурюють нас у світ старовинної (як кажуть на Гуцульщині, старовіцької) гуцульської кераміки. До речі, така гуцульська кераміка є у Трускавці в санаторії (готельно-курортному комплексі) «Карпати».

Фоторепортаж можна переглянути тут.