Нагадуємо мешканцям Трускавця про безпечне споживання води

Дрогобицький районний відділ повідомляє, що згідно «Плану моніторингових досліджень об´єктів довкілля та факторів середовища життєдіяльності людини Львівської області на 2023р», проводиться відбір проб води водопровідної в контрольних точках ТОВ «Трускавецький водоканал» м. Трускавець за санітарно-мікробіологічними, органолептичними, фізико-хімічними показниками.

З метою попередження негативних впливів на здоров’я, які може завдати легковажне споживання та використання види з водопровідних мереж, Державна установа “Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Дрогобицький районний відділ попереджає мешканців дотримуватись наступних елементарних правил:

Для пиття користуватись тільки якісною питною водою, добре прокип’яченою або бутильованою;

Для приготування їжі використовувати термічну обробку (варіння, смаження, запікання, тощо). Ретельне миття овочів та фруктів провареною кип’яченою водою;

У разі підозри, щодо ознак інфекційних захворювань або отруєння (підвищення температури тіл, лихоманка. Запаморочення, головний біль, болі в животі, нудота, пронос, нежить, кашель, пожовтіння шкіри, склер очей, висипи на тілі, поява гнійників і т.д.), терміново звернутись за медичною допомогою та не допускати самолікування.