На комісії з питань ЖКГ обговорять тему вивезення сміття з Доброгостова та Станилі

10 серпня в рамках підготовки до сесії міської ради розпочала свою роботу постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та інженерних комунікацій, екології. Участь в її роботі взяли секретар ради Наталія Пономаренко, депутати Мар`яна Губицька (голова комісії) й Любомир Пасемко, начальник УЖКГіБ ТМР Сергій Максимич та директор КП «Парк курортний» Назар Веретка.

Комісія розглянула питання «Про внесення змін до міської цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Трускавецької міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки, затвердженої рішенням №1455 від 26.10.2021 р.». Мова про кошти, які виділяються на поточний ремонт доріг у селах громади та закупівлю щебеню й гравію. Як зазначив Сергій Максимич, у зв’язку з періодичним зростанням цін на сіль, пісок, щебінь та паливно-мастильні матеріали до кінця року затверджені суми напевно переглядатимуть.

Друге питання, яке почали обговорювати на комісії – початок процедури вивезення сміття з сіл Станиля, Доброгостів та Бистрий Трускавецької МТГ. Робитиме це на підставі додаткової угоди ТзОВ «Комунальник Плюс», яке вже декілька років здійснює таку послугу в м. Трускавці. Рішенням виконкому затверджено схему розміщення майданчиків для збору ТПВ в цих селах. Вивіз мав стартувати з 27 липня ц.р.

Члени комісії вирішили, що розглянуть це питання детально на наступному засіданні, яке планується провести у п’ятницю, 12 серпня, о 14.00 за участю представників ТзОВ «Комунальник Плюс», старост Доброгостова і Станилі, профільних заступників міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *