На Львівщині кількість випадків захворювання на Covid-19 продовжує зростати

За останній тиждень з 15 по 21 серпня на Львівщині провели 610 досліджень на наявність коронавірусу. З них 560 виявилися позитивними (проти 306 з 544 за попередній тиждень).

На стаціонарних ліжках перебувають 199 хворих.

Зростання числа хворих відбувається в країнах Європи та в Україні загалом. Львівщина не є винятком. Проте, напередодні початку навчального року важливо вжити всіх профілактичних заходів з метою недопущення спалахів в організованих колективах, а також зробити бустерну дозу вакцини тим, в кого минуло 6 місяців від другої дози.

Від початку пандемії на Львівщині зафіксували 308 937 випадків захворювання на Covid-19. З них летальних – 6 707, одужали – 301 041 людей.

Щеплення гарантує найбільш надійний захист від захворювання або важкого його перебігу. Для ефективного захисту люди повинні зробити два щеплення та через пів року після другого щеплення – ввести першу бустерну дозу.

Другий бустер дозволяють робити не раніше ніж через чотири місяці після введення першої бустерної дози. Наразі другий бустер рекомендують людям:

– старшим за 60 років;

– які мають важкі хронічні захворювання;

– які мають різні вроджені або набуті імунодефіцитні стани.

Нагадуємо: щоб зробити щеплення, слід звернутися по скерування до сімейного лікаря. Вакцинуватися можна у кабінетах щеплень закладів охорони здоров’я. Центри масової вакцинації населення зараз не функціонують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *