На обласному турнірі з бадмінтону трускавчанки вибороли золото та срібло

11 листопада у Трускавці в спортзалах СЗШ №1 відбувся обласний турнір з бадмінтону серед дівчат 2011 р.н., присвячений Всесвітньому дню молоді.

В змаганнях взяли участь спортсменки зі Львова, Трускавця, Мостиськ, Судової-Вишні та Стрілківської ОТГ. Трускавець представляли вихованки відділення бадмінтону ДЮСК «Спортовець».

Дякуючи Богу та ЗСУ, змагання пройшли в чудовій змагальній атмосфері, дівчата демонстрували феєричні ігри та чудову фізичну підготовку.

У підсумку змагань в одиночній категорії 3 місце у спортсменки з Мостиськ Мигаль Софії, срібну медаль виборола юна трускавчанка Панкевич Лілія, золоту нагороду здобула Зімковська Вероніка з Трускавця.

У парних категоріях 3 місце в Куцериб Анжеліки та Лужецької Вероніки зі Стрілківської Г, 2 місце – Мигаль Софія та Галадій Вероніка з Мостиськ, а перемогу вибороли трускавчанки Панкевич Лілія та Зімковська Вероніка. Підготував призерів обласного турніру тренер відділення бадмінтону ДЮСК «Спортовець» Юрій Бєлов.

Для інших юних вихованок Трускавецького «Спортовця» Карпович Марії, сестер Кондаревич Лізи та Вікторії це був перший старт такого рівня, в якому вони показали гарну гру і гідно представили наше місто.