Днями у Трускавці, в ігровому залі ЗЗСО № 3 в рамках ІІ етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» проводились змагання з волейболу серед юнаків 8-9 класів. Змагання проводяться міським відділом освіти за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради. Головний суддя змагань – Оксана БЄЛОВА, вчитель фізичної культури ЗЗСО № 1.

Переможцем територіального етапу Змагань з волейболу стала  команда НВК “СЗШ2-гімназія”, друге місце посіла команда Уличненської ЗЗСО I-III ст., третьою стала команда ЗЗСО№ 3. Учасники були нагороджені медалями та кубками. Нагородження проводив Роман КОВАЛЬ, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту ТМР.

Переможець буде представляти Трускавецьку ТГ на ІІІ етапі районних змагань «Пліч-опліч», які плануються у квітні-травні 2024 року. Після районного етапу, у травні-червні цього року ще будуть проводитись обласний та всеукраїнський етапи.                    

Дякуємо Богу та ЗСУ за змогу займатись активною руховою діяльністю, змагатись та вдосконалювати свою спортивну майстерність!

Перейти до вмісту