Орівчани відправили на передову ще один позашляховик

Минулого тижня від Орова на передову відправили ще один позашляховик. Машина вже прибула на місце призначення (південь України) і готова наближати нашу Перемогу.

Дякуємо небайдужому українцю Торка Владиславу, який за власні кошти купив авто. Доставка машини з Ірландії до Польщі оплачувалась з коштів, які орівчани зібрали на благодійних концертах та які донатили на банківську карту. За пошук джипа, купівлю та доставку до кордону завдячуємо Іванові Васильціву. Перегін з Польщі до Орова здійснили Ірас Володимир та Зоряна Домбровська.

В Орові авто підготували до відправки на схід, замінивши ГРМ, мастила та інші розхідники, укомплектували її ключами та буксиром. Перед відправкою автомобіль освятив о. Ярослав Мельник, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці  в с. Орів. Машина поїхала на південь, в зону бойових дій з гостинцями та потрібними речами для наших хлопців (буржуйка, колеса, рукавиці, вода, випічка, генератор, кава, чай, антифриз, буксирувальний трос, набір автомобільного інструменту, продукти швидкого приготування).

Щира подяка волонтерці Лесі Василик, сестрі нашого воїна, за організацію збору коштів для формування передачі на передову, а також старостату с. Орів на чолі зі старостою Тетяною Сухромендою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *