Польська книжкова полиця в Трускавці

В рамках пілотного проєкту «Польська полиця в Україні», який ініціювало Міністерство культури та національної спадщини Польщі і Міністерство культури та національної політики України, центральна бібліотека м.Трускавця отримала 20 примірників  нових книг для створення книжкової полиці в бібліотеці. Це книги польських авторів, перекладаені та видані українською мовою.

Проєкт реалізовується Інститутом книги в Польщі у співпраці з  Українським інститутом книги.

Трускавецька міська центральна бібліотека висловлює щиру подяку організаторам проєкту за можливість поповнити фонд бібліотеки цікавою україномовною літературою.

Всіх бажаючих ознайомитися з книжковими новинками запрошуємо до бібліотеки (м.Трускавець, вул. Дрогобицька,12) ознайомитися з новими книгами, щоб збагатити і вдосконалити свої книжкові уподобання.

До речі, в бібліотеках Трускавця (зокрема, в центральній бібліотеці та УРБАН-бібліотеці) також є книги польською мовою. Тож якщо хтось хоче прочитати твори видатних польських класиків (А. Міцкевич, Г. Сенкевич, Ю. Словацький, М. Конопніцька, Б. Прус, Ю. І. Крашевський та інші) в оригіналі, то може зробити це, завітавши до центральної бібліотеки.