Понад пів мільйона гривень з місцевого бюджету – на потреби ЗСУ

Сьогодні, 12 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Серед прийнятих рішень 4 найважливіші – про затвердження Цільових програм покращення обороноздатності військовослужбовців в/ч 3002 Національної Гвардії України, в/ч А 1822, А 1556, А 7382 Збройних Сил України на 2024 рік.

Незважаючи на те, що Трускавецька громада втратила т.зв. військовий ПДФО у річному розмірі бл. 24 млн. грн. (тобто бюджет громади не дораховується 2 млн. грн. щомісяця), ми знаходимо ресурси, щоб цільово допомагати нашим військовим. Сьогодні на виконкомі виділено кошти в розмірах 250 тис. грн., 80,5 тис. грн., 100 тис. грн. та 99,9 тис. грн. на придбання квадрокоптерів різного типу, осцилографа та іншого обладнання, про яке просять військові. Серед отримувачів допомоги – підрозділ Нацгвардії, Закарпатська 128 окрема гірсько-штурмова бригада, Галицько-Волинська радіотехнічна бригада протиповітряної оборони (ППО), 126 окрема бригада ТРО. Загальна сума виділеної сьогодні Трускавцем допомоги – понад пів мільйона гривень

До речі, на найближчій сесії Трускавецької міської ради (15 лютого) планується додатково виділити ще біля пів мільйона гривень за запитами інших військових частин.

Виконком надав дозвіл на проведення благоустрою частини території на перехресті вул. Мазепи – пл. Чорновола з улаштуванням зупинки громадського транспорту. Тут підприємці планують замінити стару зупинку на нову за зразком типових скляних по місті. Планується упорядкувати та облагородити і прилеглу територію.

Рішення виконкому «Про проведення робіт по благоустрою та забудові земельних ділянок громадського призначення» має на меті збільшити кількість зелених зон у центрі міста та не допустити тотальної забудови і замощення бруківкою прилеглих до будівель територій центру курорту. Бо зелені зони в центрі – це те, чого потребує курорт, зазначено під час обговорення.

Виконком прийняв ряд інших рішень: затвердження списків черговиків, які перебувають на квартирному обліку, зарахування та зняття з квартирного обліку, затвердження висновків опікунської ради, надання дітям статусу осіб, які постраждали від війни, та інші.