податкова

Правом на податкову знижку уже скористалися 125 громадян Трускавецької громади

Трускавецька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області нагадує, що фізична особа – платник податку на доходи фізичних осіб може повернути собі частину коштів у вигляді податкової  знижки, сплачених, зокрема за навчання у вітчизняних закладах освіти, частину суми сплачених процентів за користування іпотечним житловим кредитом, частину витрат на сплату страхових  платежів,  частину витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій тощо.

Для того, щоб скористатися податковою знижкою необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи. Разом з декларацією подаються відповідні підтверджуючі документи, зокрема, квитанції, чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою, а також копії договорів, довідки про отримані доходи у вигляді заробітної  плати,  копію паспорта та інше.

Декларацію для отримання податкової знижки за 2021 рік можна подати  до 31грудня 2022 року. Якщо платник податку до кінця року не скористався правом на нарахування податкової знижки за минулий рік, таке право на наступні роки не переноситься.

 Станом на сьогодні громадянами, які скористалися правом на податкову знижку, задекларовано до повернення з бюджету 457,3  тис. грн. податку. 

Порядок застосування податкової знижки визначено статтею 166 Податкового Кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *