Проведено навчання для вчителів іноземної мови

24 січня Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено навчання для вчителів іноземних мов Трускавецької ТГ «Професійний стандарт вчителя Нової української школи». Модератор зустрічі, консультант ЦПРПП Гаврилик Ж.І., ознайомила педагогів з Професійним стандартом, інструментом, який дає можливість вчителям орієнтуватися на те, що повинен вміти і знати фахівець, а також сприяє розширенню можливостей педагога на основі рефлексії своєї педагогічної діяльності.

 Робота в групах дала можливість обговорити трудові функції та компетентності, якими має володіти вчитель ЗЗСО відповідно до кожної кваліфікаційної категорії. Долучені до роботи були спікери: Гарасим’як А.О, СЗШ №1; Залевська Л.В., НВК «СЗШ №2-гімназія»; Грицан С.П., МодрицькийЗЗСО; Новік Г.І., СЗШ №3; Прокопів Н.Б., Доброгостівський ЗЗСО.

 Професійний стандарт покликаний стати орієнтиром в міжатестаційний період та при підготовці і виборі тих курсів підвищення кваліфікації, які відповідають справжнім потребам педагогів.