Україна завжди пам’ятатиме про Героїв, які у боротьбі за мирне небо для своїх дітей та рідних, за територіальну цілісність і свободу для держави віддали найцінніше – своє життя.

Сьогодні, 4 березня, начальник Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Лисак спільно з головою Дрогобицької РВА Степаном Кулиняком у присутності міського голови Трускавця Андрія Кульчинського, інших голів територіальних громад чи їхніх заступників, керівників правоохоронних органів та центральних територіальних органів виконавчої влади вручили державні нагороди від Президента України родичам загиблих Героїв України з Дрогобицького району у повномасштабній російській війні.

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено Героїв:

– Рябцев Василь Олегович

– Шахсінов Андрій Анатолійович

– Урбан Микола Миколайович

– Білик Михайло Михайлович

– Кузик Юрій Васильович

– Летнянчин Василь Миколайович

– Тимчишак Степан Михайлович

– Берещак Василь Андрійович

– Марко Володимир Васильович

– Яз Іван Романович

– Бутим Іван Іванович

– Кріль Володимир Володимирович

Це наші земляки, чиї імена назавжди в історії України та в наших серцях. Серед них – четверо Героїв з числа Трускавецької територіальної громади (Михайло Білик, Володимир Кріль, Іван Яз, Іван Бутим). Безмежні слова вдячності батькам Захисників та Захисниць, які виховали наймужніших і найвідважніших.

Памʼятаючи своїх Героїв, ми знаємо ціну свободи! Світла памʼять усім, чиє життя забрала ця війна! Слава нашим Героям! Слава Україні!

Перейти до вмісту