Зустрічають, допомагають поселитись, організовують транспорт на виїзд до Польщі. Надважлива ланка Гуманітарного штабу Трускавецької міської ради тримається на працівницях Трускавецького міського центру соціальних служб.

Забирати людей, які прибувають з міст де точаться військові дії, прямо з поїздів почали з перших днів війни. Напрацьована система: зустріч, визначення потреб, поселення, транспорт.  Розміщення пропонують в  школах та інших облаштованих місцях в Трускавці й на території громади. Матусь з дітками, які потребують особливої опіки поселяють в Трускавецький «Карітас», де ними опікуються інші волонтери. Кажуть, чимало людей прибуває маломобільних, яким потрібна допомога і спеціальний транспорт, але тут є велика підтримка волонтерів та Гуманітарного штабу міста.

Також, соціальні працівники організовують перевезення вимушено переміщених осіб до кордону з Польщею. Як розповіла Надія Онаць, директорка Трускавецького міського центру соціальних служб, такі поїздки відбуваються щодня. Цей процес – на її особистому контролі.

Тож, охочі виїхати таким чином можуть звертатись за номером 067 984 73 12.

Більше деталей пані Надія розповіла в короткому інтерв’ю.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту