Спортивні здобутки тижня

25 листопада у м. Самбір проводився відкритий обласний юнацький турнір з боксу пам’яті директора Самбірської ДЮСШ Б.М.Киселиці.

У змаганнях взяли участь 126 боксерів з міст Самбора, Львова, Стебника, Стрия, Сколього, Мукачевого, Борислава та Трускавця.

Трускавець представляли вихованці відділення боксу ДЮСК «Спортовець». Наші спортсмени вибороли шість перших місць: Чунис Назар, Миськів Давид, Шашула Захар, Глива Марко, Курман Марія та Матушкін Олег (тренер ДЮСК Анатолій Гнатків). Усі призери турніру були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними призами.

24 листопада 2023 р. у м. Львові стартував перший тур дитячої чемпіонату Львівської області “Дитяча ліга” з волейболу.

У змаганнях взяли участь дівчата 10-11 років. Трускавець представляли вихованки відділення волейболу ДЮСК ”Спортовець”.

Всього у волейбольному чемпіонаті змагаються двадцять чотири команди у трьох підгрупах. У першому поєдинку трускавчанки поступились команді зі Львова з рахунком 2:3, але матимуть можливість отримати реванш у повторному матчі, який незабаром буде проводитись у Трускавці (тренер Олена Крамар).

24 листопада 2023 р. у м. Дрогобичі відбулася товариська зустріч між юними баскетболістами Трускавецького ДЮСК “Спортовець” та Дрогобицького ДЮСШ ім. Боберського.

У змаганнях взяли участь спортсмени 2009 – 2013 р.н. Трускавецького ДЮСК «Спортовець» та 2010-2012 р.н. Дрогобицької ДЮСШ. Гра була напруженою та цікавою. Наші гравці здобули перемогу з рахунком 57:50. Обидві команди отримали ігровий досвід, адже для багатьох це були перші змагання (тренери Олександр Мацькович та Сергій Самойлик).

Щира подяка всім, хто захищає Україну, за можливість тренувати наших дітей та брати участь у спортивних змаганнях!