Трускавецькі плавці – призери міжобласного турніру з плавання

29 березня у плавальному басейні Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» проводився міжобласний турнір з плавання «Трускавецький пролісок» серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дитячо-юнацьких спортивних клубів Львівської області (юнаки та дівчата 12 років і молодші).

У змаганнях взяли участь 11 команд з Дрогобича, Червонограда, Луцька, Львова, Винників, Сокаля, Красилова (Хмельницька обл.), Долини. Рогатина (Івано-Франківська обл.) та Трускавця.

Трускавець представляли вихованці відділення плавання дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець».

На урочистому відкритті змагань присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України.

Вітали учасників змагань міський голова Андрій Кульчинський, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль та директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович. Головний суддя змагань Андрій Жгута ознайомив з програмою міжобласного турніру з плавання.

Призерами міжобласного турніру з плавання стали вихованці Трускавецького ДЮСК «Спортовець»  Діана Янів (два 1 місця),  Софія Ляпун (два 1 місця), Давид Сметаняк (1 та 2 місце), Анастасія Асафат (1 та 2 місце), Олександр Крамар (1 та 3 місце), Яків Швець (1 та 2 місце), Матвій Салань (2 та 3 місце), Георгій Швець (3 місце), Данило Іваницький (2 та 3 місце), Євген Мельничук (2 та 3 місце). Підготували призерів змагань тренери відділення плавання Андрій Жгута та Лідія Кухар.

Велика подяка всім воїнам ЗСУ за можливість брати участь у  спортивних заходах!