Туристичний день у SchoolCamp

22 червня учасники шкільного табору побували в селищі міського типу Вигода. Окрім краєзнавчої екскурсії діти відвідали багато цікавих локацій.

В інтерактивному музеї “Центр спадщини” – ознайомились з  природними особливостями регіону та екосистемою Карпат в цілому, пізнавали історію деревообробної промисловості у розрізі століть та роботи вузькоколійної залізниці Карпатського краю. У кінозалі діти переглянули пізнавальний фільм про розвиток місцевості від доісторичного періоду до сьогодення, який ілюструє унікальний світ місцевих мешканців.

Найзахопливішою видалась мандрівка Карпатським трамваєм. Він рухається вузькоколійкою, збудованою ще в 1898 році. Юні туристи зайняли чотири вагони та упродовж трьох годин подорожували Карпатським трамваєм. Діти насолоджувались неймовірною красою і з захопленням слухали змістовні розповіді екскурсовода. Грозові хмари не злякали мандрівників, гроза лише підсилила позитивні емоції від дня туриста у #SchoolCamp2023, які закарбуються у пам’яті дітей та дорослих наставників.

Дирекція СЗШ №3 дякує організаторам, спонсорам та усім, хто долучився до проведення цього заходу. А також за змістовну екскурсію, смачний сухпайок, безпечне перевезення вихованців екскурсійному відділу готелю «Трускавець-365»  #Готель365.