За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 1 – 2 вересня переважно надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека.

На Львівщині триває пожежонебезпечний період, що своєю чергою впливає на зростання ризику виникнення пожеж у природних екосистемах.

«Звертаємось до жителів області — не провокуйте пожежі на відкритих територіях, в пожежонебезпечний період суха трава займається у лічені секунди навіть від залишеного недопалка, а полум’я швидко розповсюджується на значні території», – наголошують у Головному управлінні ДСНС у Львівської області.

Рятувальники зазначають, що такі пожежі небезпечні і тим, що вони загрожують життю та здоров’ю всього живого. Крім цього завдають значних матеріальних втрат.

«В умовах воєнного стану свідомо нищити свою землю — це злочин. Злочин щодо себе, своїх дітей, до своєї держави.  Завдання кожного з нас берегти нашу землю, де живемо сьогодні ми, а завтра будуть жити наші діти»,-  додають вогнеборці.

Залишити відповідь

Перейти до вмісту