Сьогодні, 7 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Трускавецької міської ради. Одним з прийнятих рішень стало «Про заходи для реалізації експериментального проекту щодо запровадження інституту помічника ветерана».

Як розповіла начальниця управління парці та соціального захисту населення міської ради Трускавця Віра Ільницька, експериментальний проєкт помічника ветерана впроваджується на загальноукраїнському рівні і діятиме за кошти держбюджету до кінця 2023 року. Помічники ветерана допомагатимуть учасникам бойових дій, ветеранам новітньої московсько-української війни пройти адаптацію, перехідний період від життя на фронті до інтеграції в суспільне середовище, допомагати вирішувати різноманітні проблеми. Координуватиме діяльність помічників ветеранів Трускавецький міський центр соціальних служб.

На виконкомі також підвели підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2023 року. Найбільше людей звертається з соціальних та житлово-комунальних питань, землекористування, найменше – з освітніх та транспортних.

Питання надання дозволів на розміщення дитячих атракціонів на Майдані Незалежності (до 31 липня 2024 року) і на розміщення колеса огляду на Майдані Незалежності (до 31 жовтня 2023 року) розглядалися за присутності власника. Четверо працівників атракціонів призвані до лав ЗСУ, власник періодично надає їм допомогу, сплачує всі необхідні податки, збагачує дозвілля дітей в центрі Трускавця, безкоштовно катає дітей-інвалідів, дає квитки дітям пільгових категорій (понад 400 за останні декілька місяців).

Міський голова Андрій Кульчинський попередив, щоб після завершення терміну дозволу на оглядове колесо (31.10.2023 р.) підприємець шукав для цього атракціону іншу локацію.

Окремим рішенням надано дозвіл на встановлення легко збірного комплексу односхилого тентованого навісу на Бандери, 6.

Також на виконкомі були розглянуті питання зарахування на квартирний облік та зняття з нього. Ряд рішень стосувалися надання малолітнім та неповнолітнім дітям статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Перейти до вмісту