Сьогодні, 29 лютого, у Трускавці розпочала свою роботу XIV Академічна школа педіатрії – в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю. Одним з організаторів конференції є Міністерство охорони здоров`я України.

Під час відкриття заходу медиків привітав та поблагословив Владика Ярослав Приріз – правлячий єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Він закцентував увагу на особливій місії лікаря, а особливо медичного фахівця, який спеціалізується на допомозі дітям – педіатра.

Також з вітальним словом до учасників Академічної школи педіатрії звернувся міський голова Трускавця, медик за фахом Андрій Кульчинський.

Науково-практична конференція з педіатрії у Трускавці проходитиме впродовж декількох днів у змішаному режимі (офлайн та онлайн). Під час секційних засідань педіатри обговорять такі актуальні питання як антибіотикорезистентність, алергічні захворювання дітей, захворювання органів дихання, питання дитячої і підліткової гастроентерології та інші. Також у програмі передбачені лекції світил медицини – у форматі зіркових лекцій вітчизняних та закордонних експертів.

Перейти до вмісту