Цього тижня з Трускавця до Польщі відправиться перший рейс FlixBus

У найближчу п’ятницю, 14 липня, з Трускавця до Польщі вперше відправиться автобусний рейс компанії FlixBus – одного з найбільших операторів автобусних перевезень у Європі. Повний маршрут буде наступним:

– N3234 Трускавець – Дрогобич – Стрий – Львів – Жешів – Тарнів – Краків – Аеропорт Кракова ім. Івана Павла ІІ – Катовіце.

«Наша компанія присутня на українському ринку протягом останніх 4 років і не припиняла здійснювати рейси з та до України навіть після початку повномасштабного вторгнення РФ. Ми активно підтримуємо українців і розвиваємо нові маршрути, що поєднують Україну з рештою Європи. Однією з важливих цінностей нашої компанії є розвиток мережі у невеликих містах. Часто буває так, що більша частина транспорту концентрується у обласних центрах, тоді як невеликі міста залишаються без належної уваги. Ми у FlixBus прагнемо будувати мережу таким чином, щоб кінцеві пункти маршрутів розташовувалися в невеликих містах, включаючи їх у нашу мережу і надаючи жителям цих міст додаткові можливості», – повідомили у компанії FlixBus.

Відкриття нового рейсу з Трускавця до Польщі є хорошою новиною, сприяє іміджу нашого міста-курорту та дає можливість мешканцям громади та ВПО скористатися перевагами нового маршруту. Особливо важливим цей маршрут стане після закінчення війни та Перемоги України, коли нам треба буде спростити процес повернення в Україну наших громадян, у тому числі мешканців Трускавецької територіальної громади.

З 14 липня автобуси курсуватимуть щодня. Із Трускавця рейс вирушатиме о 18:35, зі Стрийського автовокзалу Львова – о 20:40, з львівського автовокзалу «Двірцевий» – о 21:15. До Кракова автобус прибуватиме о 5:45 наступного дня, а до аеропорту Кракова – о 6:20. У Катовіце автобус прибуде о 7:30 ранку.

Відправлення в зворотному напрямку з Катовіце – о 22:05, з аеропорту Кракова о 23:15, з автовокзалу Кракова – о 23:50. Прибуття до автовокзалу «Двірцевий» у Львові – о 9:20, до Стрийського о 9:55, і до Трускавця о 12:00.

Квитки можна забронювати на сайті перевізника або через мобільний застосунок FlixBus. Квитки в один бік коштують від 1300 грн.