У закладах загальної середньої та позашкільної освіти Трускаецької громади завершилась акція «Ворожу літературу здай-дрон та фронт передай». Загальна кількість макулатури 12 тонн. За кошти від її продажу куплено 5 дронів, які передадуть нашим захисникам. На такий вагомий результат мало хто сподівався, але діти нашої громади показали щире прагнення внести свою лепту у подолання ворога.
Школа с. Уличне  зібрала 302 кг. Бібліотека Уличного – 133 кг. Школа с. Модричі – 178 кг. Школа с. Доброгостів – 412 кг. Молодша школа – 112 кг. БУТ – 105 кг. Школа с. Станиля – 120 кг.

Серед здобувачів освіти було визначено рекордсменів, вони вразили кількістю та наполегливо йшли до своєї мети.

Отже, лідирують в акції СЗШ№3-4620 кг, на другому місці НВК СЗШ№2 – гімназія – 2732 кг, на третьому СЗШ№1-2235 кг.

Переможці отримали в подарунок від волонтерів екскурсію до музею Романа Шухевича, що на Івано-Франківщині, й перегляд мультфільму в кінотеатрі «Злата». Заохочувальними й водночас вдячними подарунками для всіх закладів освіти були солодощі, сертифікати в солеварню, зоопарк, кінотеатр.

Насправді в цій акції перемогли всі, хто долучився до неї навіть найменшим клаптем паперу, бо має значення велика мета, яка об’єднала заради Перемоги. Об’єднано працювали БФ «Волонтери разом», відділ освіти Трускавецької міської ради, шкільні родини. Допомогу в організації поїздок та всебічну підтримку надав Святослав Стефанків, заступник міського голови Трускавця. Волонтери – подали гарні ідеї та посприяли з подарунками. За це щира подяка від усіх учаників, дирекції шкіл, відділу освіти Трускавецької міської ради.

Разом зможемо більше! Слава Україні!

Перейти до вмісту