Я вічно буду жити, бо маю в серці те, що не вмирає!!!

Тендітна і хвороблива, а водночас сильна духом та зразок для наслідування. Це – про Лесю Українку, котру Україна та світ згадують та вшановують в ці лютневі дні з нагоди чергової річниці від дня народження.

У Трускавці 153-ліття Лесі Українки відзначили літературно-музичним заходом “Слово Лесі і слово про Лесю”, котрий спільно організували бібліотека для дітей (завідувачка Зіновія Мазур) та Народний дім (директор Олег Чернявий).

Сценарій заходу написали керівниця гуртка “Художнє слово” Народного дому м. Трускавця Георгіна Янів, завідувачка дитячої бібліотеки Зіновія Мазур та бібліотекарка, керівниця ансамблю сопілкарів Олександра Цісінська.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальниця відділу культури Тетяна Татомир.

Вірші Лесі Українки декламували вихованці гуртка “Художнє слово” (кер. Георгіна Янів) Народного дому м. Трускавця: Петро Микиташ, Софія Крук, Ірина Буйна, Злата Мищишин, Ангеліна Гриник, Марія Данилишин, Христина Строгуш.

Присутні переглянули уривок з драми-феєрії “Лісова пісня” та прослухали пісню “Ой вишеньки-черешеньки” у виконанні ансамблю сопілкарів (кер. Олександра Цісінська) дитячої бібліотеки у складі: Арсен Логінський, Олег Мілян, Андрій Сухіна, Єва Малерик.

Також на заході було презентовано відеороботу “Леся Українка і Михайло Білас”, приурочену як до уродин поетки, так і до 100-ліття нашого славного земляка-трускавчанина, Народного художника України Михайла Біласа.

А ведучими цього прекрасного та зворушливого дійства на вшанування Лесі Українки були Георгіна Янів та лауреатка Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Владислава Микиташ.