Сьогодні – Всесвітній День соціальної роботи

Кожного року у третій вівторок березня у всьому світі відзначається Всесвітній День соціальної роботи, який запроваджений за ініціативи Міжнародної федерації соціальних працівників, Міжнародної асоціації шкіл соціальної роботи, Міжнародної ради з питань соціального забезпечення.

З нагоди Всесвітнього Дня соціальної роботи в Трускавецькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено семінар на тему: «Надання соціальних послуг в Трускавецькій територіальній громаді», задля акцентування уваги на значущості соціальної роботи, підвищення іміджу фахівців цієї сфери, надання оцінки їх досягнення та напрацювань.

Директор терцентру, Заслужений працівник соціальної сфери України Олена Пилат розповіла: «Важко знайти сферу діяльності і професію, яка була б настільки близькою до людини та її потреб, водночас забезпечувала глобальні соціальні зміни, як соціальна робота. Дехто вважає, що соціальні працівники працюють лише з людьми у складних життєвих обставинах, проте соціальна робота має значно ширший і глобальніший вимір. Це – практично орієнтована галузь, спрямована на забезпечення соціального благополуччя та соціальної справедливості, розвитку людського потенціалу, сприяння здоровій комунікації між людьми».

В територіальному центрі працюють фахівці соціальної роботи, фахівець соціальної роботи вдома та соціальні працівники, які надають індивідуальні соціальні послуги в Трускавецькій громаді.

З темами «Законодавство в сфері соціальних послуг», «Роль фахівця та соціального працівника в громаді», «Соціальна робота з внутрішньо переміщеними особами» виступили фахівець соціальної роботи Світлана Абдуліна та співдоповідач соціальний працівник Лідія Дідух.

Тему «Надання соціальних послуг ветеранам, особам з інвалідністю, одиноким особам які перебувають в складних життєвих обставинах» висвітлила на семінарі фахівець соціальної роботи Любов Тимишин та співдоповідач соціальний працівник Надія Смірнова.

В семінарі взяли участь представники громадськості: голова Ради ветеранів м. Трускавця Анна Беляєва, лікар-волонтер ГО ГЦ «Університет Третього віку» «Джерела» Людмила Полянська, отримувач соціальних послуг Ольга Шип, внутрішньо переміщена особа Ольга Макова (м. Херсон), які подякували працівникам за професійну та фахову роботу в наданні соціальних послуг.

Присутні оглянули фотослайди про надання послуг фахівцями територіального центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *