Про анулювання результатів земельних торгів

                                   УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про анулювання результатів

земельних торгів

 

Розглянувши лист Приватного підприємства «Фірма «Сомгіз» №1566 від 26.09.2019року, керуючись до ст.12,134-139 Земельного кодексу України,ст.26 п. 34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,у звязку із несплатою переможцем торгів Товариством з обмеженою відповідальністю «АТОЛЛА КОМПАНІ» в установлений строк суми за придбаний лот,  міська рада

                                                                                                                                   В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Анулювати результати земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 3,1789га, кадастровий номер 4611500000:02:002:0159, що розташована за адресою: Львівська область, м.Трускавець (в межах населенного пункту), вул.Роксолани з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування готельно-курортного комплексу із аквакомплексом та закритим лікувально-оздоровчим бассейном (лот № 38749).
  2. Гарантійний внесок , сплачений ТзОВ «АТОЛЛА КОМПАНІ» в сумі 29847 грн.04 коп. (двадцять девять тисяч вісімсот сорок сім гривень 04 коп) без ПДВ за участь в земельних торгах (аукціоні) з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення ,площею 3,1789га, кадастровий номер 4611500000:02:002:0159, що розташована за адресою: Львівська область,м.Трускавець (в межах населенного пункту),вул. Роксолани з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування обєктів рекреаційного призначення, вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування готельно-курортного комплексу із аквакомплексом та закритим лікувально-оздоровчим бассейном (лот № 38749) зарахувати в дохід бюджету міста Трускавця.

       3.Провести повторні земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення, площею 3,1789га, кадастровий номер 4611500000:02:002:0159, що розташована за адресою: Львівська область,м.Трускавець (в межах населенного пункту),вул. Роксолани з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування обєктів рекреаційного призначення, вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування готельно-курортного комплексу із аквакомплексом та закритим лікувально-оздоровчим бассейном.

  1. Затвердити   умови продажу права оренди на земельної ділянки   несільськогосподарського призначення (додаток 1) відповідно до діючого законодавства , встановивши наступне:

            4.1   Стартова ціна лоту з продажу права оренди на земельну ділянку дорівнює розміру річної орендної плати.

           4.2   Гарантійний внесок становить 5% від стартової ціни продажу лота.

           4.3   крок земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди земельної ділянки становить 0,5% від стартової ціни лоту.

             4.4 За результатами земельних торгів (аукціону) переможцем підписується протокол земельних торгів на підставі якого укладається договір оренди землі безпосередньо в день проведення торгів.

             4.5 Плата за користування земельною ділянкою,право користування якою набуто на земельних торгах ,підлягає сплаті переможцем торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладання договору оренди землі.

             4.6 Уповноважити міського голову Кульчинського Андрія Богдановича на підписання договору про проведення земельних торгів з виконавцем земельних торгів та на підписання договору оренди землі від імені міської ради.

             4.7 Встановити в разі винекнення підстав для анулювання результатів земельних торгів пеню в розмірі 100% (сто відсотків) від запропонованої суми переможцем земельних торгів.

             4.8 Встановити , що переможець земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки відшкодовує всі витрати повязані з підготовкою лота до земельних торгів, в тому числі і у разі винекнення підстави для анулювання земельних торгів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

   

                                                                                   Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *