Про ліквідацію терапевтичного та неврологічного відділень КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР і створення соматичного відділення

УКРАЇНА

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_______________________ СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________2019 р.             № ____

 

Про ліквідацію терапевтичного та неврологічного

відділень КНП «Трускавецька міська лікарня»

ТМР і створення соматичного відділення

  

           У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги вимоги пунктів 1.4., 8.1., 8.3.7. статуту КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР, який було затверджено рішенням Трускавецької міської ради № 962 від 19.06.2018 року, з метою оптимізації витрат на фінансування міської лікарні, міська рада:

                                                                                                                                  В И Р І Ш И Л А : 

  1. Ліквідувати з 02.12.2019 року терапевтичне відділення на 75 ліжок із штатом в кількості 46,75 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 204119,00 грн. по штатному розпису та неврологічне відділення на 30 ліжок із штатом в кількості 17,00 штатних одиниць та з місячним фондом оплати праці 74713,00 грн. по штатному розпису КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

2.Створити з 02.12.2019 року в КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР соматичне відділення (відділення багатопрофільного лікування) на 55 ліжок із штатом в кількості 35,5 штатних одиниць, в тому числі 5,5 посад лікарів, 13,0 посад середнього медичного персоналу, 16 посад молодшого медичного персоналу, 1 посада іншого персоналу з місячним фондом оплати праці 154780,00 грн. по штатному розпису.

3.Зобов’язати головного лікаря КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР (Стасик І.С.) на підставі цього рішення міської ради в термін до 01.12.2019 року з дотриманням вимог діючого в Україні трудового законодавства провести звільнення з роботи працівників ліквідованих даним рішенням міської ради терапевтичного та неврологічного відділень лікарні. За наявної можливості забезпечити працевлаштування працівників ліквідованих терапевтичного та неврологічного відділень у новостворене соматичне відділення лікарні та у підрозділ КНП ЛОР «Львівська обласна лікарня відновного лікування», що буде з 01.12.2019 року

функціонувати в орендованих приміщеннях КНП «Трускавецька міська лікарня» ТМР.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, санаторно-курортної сфери та молодіжної політики та постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів, розвитку курорту, підприємництва та комунальної власності і майна.

   

                                                                                  Міський голова                                                   А. Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *