Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,0173 га по вул. Воробкевича Сухіна Є.М. та Флюнт Н.Й.

                                      УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

документації із землеустрою земельної ділянки

площею 0,0173 га по вул. Воробкевича

Сухіна Є.М. та Флюнт Н.Й.  

 

Розглянувши заяву Сухіна Євгенія Михайловича та Флюнт Наталії Йосипівни, беручи до уваги Інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна № 145173190 від 13.11.2018 року, керуючись ст.ст.12, 120, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                      В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Сухіна Євгенію Михайловичу та Флюнт Наталії Йосипівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.0173 га по вул. Воробкевича, для будівництва та обслуговування магазину, бару з офісним приміщенням, категорі земель – землі житлової та громадської забудови, за рахунок земель, що були в користуванні на умовах оренди в Сухіна Є.М.
  2. Фізичним особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Наконечний Ю.О.).

 

                                                                                        Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.