Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки площею 0,6221 га по вул. Мазепи,21 ДП «Помірки» ТзОВ «ГРУПА ТКС»

                                     УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

документації із землеустрою земельної ділянки

площею 0,6221 га по вул. Мазепи,21 

ДП «Помірки» ТзОВ «ГРУПА ТКС»    

  

Розглянувши заяву Дочірного підприємства «Помірки» товариства з обмеженою відповідальністю «ГРУПА ТКС», беручи до уваги Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна № 128915604   від 25.06.2018 року, керуючись ст.ст.12, 120, 123 Земельного кодексу України,  п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

                                                                                                                       В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Дочірному підприємству «Помірки» товариства з обмеже-ною відповідальністю «ГРУПА ТКС» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0.6221 га по вул. Мазепи,21, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (обслуговування будівлі бетонно-розчинного вузла та матеріального складу), для надання в користування на умовах оренди, за рахунок земель, що перебували в користуванні ТзОВ «ТКС» Молл Маркет».
  2. Юридичній особі, якій надано дозвіл на виготовлення документації  із землеустрою, звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою ( Ю. Наконечний).

   

                                                                                         Міський голова                                                        А.Кульчинський

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *