Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовно площею 0,1343га по вул. Дрогобицька,16-А ПАТ «Львівобленерго».

ПРОЕКТ

                                          УКРАЇНА                                            

ТРУСКАВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

Львівської області

(_________________________СЕСІЯ СЬОМОГО ДЕМОКРАТИЧНОГО СКЛИКАННЯ)

Р І Ш Е Н Н Я

Від ___ ____________20____ р.             № ____

Про надання  дозволу  на виготовлення

проекту із землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

орієнтовно площею 0,1343га по

вул. Дрогобицька,16-А ПАТ «Львівобленерго».  

 

Розглянувши заяву Приватного акціонерного товариства «Львівобленерго», свідоцтво на право власності на нерухоме майно №322800 від 25.08.2011р., керуючись ст.ст.12,123 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», п.34 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  міська рада

В  И  Р  I  Ш  И  Л  А:

  1. Дати дозвіл  Приватному Акціонерному товариству «Львівобленерго» на виготовлення проекту з землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1343га по вул. Дрогобицькій,16-А для будівництва та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (ПС-35/6кВ «Трускавець-7») з подальшим наданням у користування за рахунок земель міської ради не наданих у власність та користування.
  2. ПАТ «Львівобленерго» звернутись в землевпорядну організацію щодо виготовлення  проекту відведення земельної ділянки у відповідності до вимог земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань землекористування, містобудування та благоустрою           ( Наконечний Ю.О.).

  

 

 

Міський голова                                                        А.Кульчинський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.